Komunikaty
(patrz też względnie stałe informacje na
podstronie Artykuły )

UWAGA!
Webinary wieczorne 7MT (o 20.30) w październiku i do końca roku (2013) będą tylko w poniedziałki i wtorki.
Przypominam link do pokoju konferencyjnego
http://bit.ly/7MWPkonferencja

 

Od lutego - nowy rewelacyjny plan marketingowy dla resellerów
(zapisy do biznesu w tym planie za parę dni, aktualnie można kupić
pakiet kliencki i potem dokonać aktualizacji (upgrade))

 

Jako wstęp - rozmowa z Chrisem Reidem - prezydentem 7 minuteworkout o nowym planie

50% prowizji bezpośredniej

Za każdym razem kiedy polecisz nowego klienta (partnera), a on zapłaci niewielką opłatę ($9.97 na miesiąc lub $47.97 na rok), to my zrobimy dwie rzeczy:

  • Naliczymy Ci dokładnie 50% prowizję
  • Umieścimy tę osobę w Twoim holding tanku (poczekalni), skąd będziesz mógł samodzielnie przydzielić jej miejsce w swojej organizacji.


50% bonus dopasowany

Gdy polecony przez Ciebie klient znajdujący się już w Twojej organizacji dokona upgrade'u do pozycji resllera oraz sam zacznie promować produkt i odbierać prowizje, ty też zarabiasz. Zapnij pasy i przypatrz się temu ;)

Wyślemy Ci "bonus dopasowany" na kwotę dokładnie stanowiącą 50% zarobku tej osoby.

Oznacza to, że jeśli zarobisz przykładowo 1000 dolarów i osoba przez Ciebie polecona też zarobi 1000 dolarów, dopiszemy $500 do TWOJEJ wypłaty. Zwiększymy ją o 50%.

Rozumiesz to? Twoja wypłata jest bezpośrednio uzależniona od efektów Twoich działań, ale również od efektów poleconej przez Ciebie osoby… lub OSÓB.

Każdy kolejny klient otwiera przed Tobą ogromne możliwości, ponieważ żadna inna firma nie pozwala Ci tak bardzo korzystać na efektach pracy innych, jak my.

Jeśli zarobisz $1000 to dlatego, że pozyskałeś jakąś grupę klientów korystając z naszego systemu. Ci klienci skorzystają z tego samego systemu i będą mieli szansę zarobić pieniądze również dla siebie. Być może masz już, będziesz miał 20, 30, a nawet 100 lub więcej osób w strukturze, których przyprowadziłeś do tej firmy.

Weźmy za przykład kogoś, kto dopiero dołączył. Wyobraźmy sobie, że osoba ta korzysta z naszego systemu dopiero drugi miesiąc. W pierwszym miesiącu korzystając z oferowanych narzędzi i strategii promocyjnych, osoba ta poleciła 10 klientów. Uznalibyśmy ten rezultat za dość typowy dla marketera, zajmującego się tym dorywczo w wolnym czasie. Takie działanie wygenerowałoby zarobek w kwocie $250 (zakładając, że każdy z klientów skorzysta z opcji rocznego promocyjnego abonamentu).

W miesiącu 2, osoba ta powtarza to samo, ale jednocześnie zachęca każdą osobiście pozyskaną w poprzednim miesiącu osobę do takiego samego działania. Do zaangażowania wyłącznie w wolnym czasie i korzystania z naszych szkoleń. Nasza przykładowa osoba ponownie zarobi $250... niezła kwota, ale nie rzucająca na kolana … ale poczekaj chwilkę… jeśli każda z tych 10 osób pozyskanych w miesiącu 1 również poleci swoich 10 klientów na rocznym abonamencie to KAŻDA Z NICH zarobi $250, w sumie jako grupa generując prowizje w ogólnej kwocie $2500. I TUTAJ POJAWIA SIĘ SIŁA DŹWIGNI BIZNESOWEJ… wypłacimy 50% bonus dopasowany naszej przykładowej osobie w wysokości $1250 oprócz jej własnych $250 zarobionych osobiście w miesiącu drugim ($250 x 10 x 50% bonus dopasowany)! Oznacza to 1500 dolarów (ok. 4500 PLN) zarobionych w wolnym czasie dzięki niesamowitemu mechanizmowi pracy… ZESPOŁU LUDZI!

W omawianym przykładzie mamy do czynienia z dochodem $1500 w drugim miesiącu, ale należy pamiętać, że sponsor tej osoby otrzymałby bonus dopasowany w wysokości $750!!! Pozwólmy sobie na jeszcze jeden miesiąc tej symulacji. Gdyby te same 10 osób, pozyskane w pierwszym miesiącu odniosły podobny sukces i zarobiły po $1500 każda… dokładnie, bonus dopasowany dla naszego przykładowego partnera wyniósłby aż $7500 ($1500 x 10 x 50%) co chyba wyraźnie demonstruje siłę naszego planu wynagrodzeń. Tylko w ciągu pierwszych 3 miesięcy początkujący marketer, który podąża za wskazówkami naszego systemu, może zarobić kwotę na przykład $9250 pracując tylko dorywczo, w wolnym czasie! I nie zapomnijmy, że ta wypłata wygeneruje bonus dopasowany w wysokości $4625 dla jego bezpośredniego sponsora!

Nigdy wcześniej ani nigdzie indziej nie widzieliśmy bardziej agresywnego planu wynagrodzeń. Nasi eksperci z zakresu matematyki wytłumaczyli nam, że im większy będzie wzrost, tym mniejszy nasz margines dochodu… ale my nie musimy prowadzić magazynów, wysyłać produktów, ani nawet ponosić wysokich kosztów wynajęcia infrastruktury technologicznej. My jesteśmy właścicielami całej infrastruktury, z której korzystamy, a na dodatek jest ona opłacana z innych źródeł naszego dochodu, więc przetrwamy nawet wtedy, gdy będziemy dosłownie wypłacać cały co do grosza zysk!

Żadna inna okazja biznesowa nie może zaoferować tak wartościowego i potwierdzonego w działaniu produktu połączonego z tak agresywnym planem wynagrodzeń. Najlepszy moment na start jest w tej chwili - nie osiągnęliśmy jeszcze krytycznej masy, po krótej następuje okres ogromnego wzrostu. Możesz na tym skorzystać stając się jednocześnie częścią wielkiego ruchu fitness, który będzie pomagał milionom ludzi!

Plan binarny

Gdy bezpośrednio polecona przez Ciebie osoba opłaca swój abonament resellerski ($19.95 na miesiąc) to otrzymujesz dodatkowe prowizje binarne.

Struktura binarna ma dwie linie. Lewą i prawą. Po jakimś czasie, gdy struktura rozwija się, jedna linia zazwyczaj rośnie szybciej i mocniej niż druga i określamy ją mianem "powerleg" lub silna linia (więcej osób), podczas gdy drugą nazywamy słabszą (mniej ludzi). Za każdym razem gdy masz 4 aktywne osoby w silnej linii oraz 2 aktywne w słabszej, zamknie się cykl. Każdy zamknięty w ten sposób cykl wygeneruje Ci $20 w miesiącu.

Wszystkie Twoje bezpośrednio i pośrednio pozyskane osoby będą umieszczone w Twojej strukturze wraz z możliwym spilloverem, a więc osobami dodawanymi do Twojej organizacji przez osoby z linii górnych nad Twoją pozycją. Otrzymujesz wynagrodzenie z obrotu i w tym przypadku nie ma żadnego limitu głębokości, z jakiej wypłacane jest ci to wynagrodzenie.

W ten sposób na przestrzeni lat Twoja struktura może dojść do poziomu numer 1000… i osoby z tamtych głębokości będą wliczane do Twoich cykli binarnych. To jest marzenie marketingowe w sytuacji, gdy doświdczeni marketerzy w innych firmach lamentowali, że na ich 20-tym poziomie pojawił się mocny lider, a oni nie zarabiali z tego tytułu ani grosza. W naszym planie nigdy Cię to nie spotka. Nawet jeśli ktoś z setnego poziomu zacznie bić wszelkie rekordy skuteczności i pozyskiwania wielu nowych klientów i resellerów, ty nadal będziesz zarabiał!

Powyższe elementy planu w postaci graficznej (wersja robocza)

A jak w skrócie wyglądaja rangi w programie 7 Minutowego Treningu?

Doradca Fitness - stajesz się nim mając 5 aktywnych osobiście poleconych osób i mając opłacony abonament miesięczny resellerski.
Dyrektor Fitness - stajesz się nim mając 10 aktywnych osobiście poleconych osób, mając w dolnej strukturze co najmniej 3 Doradców Fitness i mając opłacony abonament miesięczny resellerski.
Starszy Dyrektor Fitness - stajesz się nim mając 20 aktywnych osobiście poleconych osób, mając w dolnej strukturze co najmniej 3 Dyrektorów Fitness i mając opłacony abonament miesięczny resellerski.
AMBASADOR FITNESS - stajesz się nim mając 30 aktywnych osobiście poleconych osób, mając w dolnej strukturze co najmniej 3 Starszych Dyrektorów Fitness i mając opłacony abonament miesięczny resellerski.

Wobec szybkiego dochodzenia liderów do rangi Ambasadora przewidziane sa do wprowadzenia wyższe rangi.

Szczegóły wyjaśniane się na webinarach.

Wstęp na regularne webinary  (cały tydzień oprócz weekendów, godz. 20.30)
http://7minuteworkout.com/live/polska.php?id=bodymind

Konkurs lutowy dla resellerów - ponad 30 000$ w nagrodach rzeczowych!

patrz strona http://www.7minuteworkout.com/members/contest_page.php

Okresowo pojawiają się inne konkursy.

Uwaga - wielki event we wrześniu:

Ruszyła rejestracja na wielkie wydarzenie, jakim będzie Akademia 7 Minutowego Treningu Na Żywo 7 września 2013 roku w Ożarowie Mazowieckim (tuż pod Warszawą, wygodny dojazd).

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj: http://7minpolska.com/akademialive/

Czego możesz się spodziewać w Ożarowie:

1. Spotkania z Joelem Therienem i Chrisem Reidem - założycielami i szefami firmy 7MT.
2. Świetnej atmosfery i znakomitych wykładów
3. Treningu na żywo - zobaczysz w jaki sposób Joel i Chris wykonują jeden zestaw treningowy.
4. Dowiesz się z pierwszej ręki o nowych trendach w branży fitness
5. Spędzisz czas z najlepszymi partnerami i będziesz miał szansę zbudować szerszą grupę znajomych i przyjaciół, którzy będą wspierać cię w treningu i biznesie

Przez cały dzień non-stop i bez limitu będą serwowane przekąski i napoje.

Zrób to dla siebie i zarezerwuj sobie miejsce już dzisiaj: http://7minpolska.com/akademialive/

-- *** --

A to na pamiątke ostatniego  wydarzenia w Warszawie- plakat i  krótki reportaż na http://befirst.co/fitness/konferencja-7-minutowego-treningu-w-warszawie/

Sukces polskiego zespołu 7 minut

Minęły zaledwie 3 miesiące [wiadomość archiwalna] od startu nowego programu partnerskiego, w który mało kto wierzył, byli i szydercy...Dziś mogę zaprezentować kilka osób, które oprócz regularnych prowizji partnerskich dostały dożywotnią premię w wysokości ponad 3000 zł za osiągnięcie pozycji Ambasadora.

Rafał Soiński - ponad 3000 zł premii dożywotniej,
Sylwia Sikorska - ponad 3000 zł premii dożywotniej,
Przemysław Szczęch - ponad 3000 zł premii dożywotniej,
Anna Maria Dębniak - ponad 3000 zł premii dożywotniej,
Tomasz Damian - ponad 3000 zł premii dożywotniej,

Ponadto w naszej organizacji awanse otrzymali :

Ali Ziyad - Ambasador,
Ali Ziyan - Starszy Dyrektor,
Paweł Grzech - Starszy Dyrektor,
Wojciech Wesołowski - Starszy Dyrektor,
Donald Gonsalves - Starszy Dyrektor ,

i wiele osób, które zostały Dyrektorami a nawet ich nie zliczę ...
Gdy to piszę, być może sutuacja już się zmieniła i mamy kolejne awanse.

Do tego Marcin Oniszczuk zdobył ponad 40 000 zł premii za jeden miesiąc pracy i w lutym uplasował sie na czele światowej stawki reselerów (wraz zTomkiem Damianem). Inni polscy partnerz zajęli też b. wysokie miejsca wyprzedzając znanych liderów z USA.

To wszystko po tylko trzech miesiącach pracy ...
Jakieś pytania? :)

A może chcesz znaleźć się w tym doborowym gronie? > http://bit.ly/7MINUT

cdn.Copyright Leszek Korolkiewicz 2012-13            info@i-dlaCiebie.pl    do www.fitness.i-dlaCiebie.pl      do www.i-dlaciebie.pl